امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

با اهدای سلام و احترام

به دکور ساز شو  خوش آمدید

تیم ما دارای 18 سال تجربه و سابقه کاری در بخش تخصصی کابینت و دکورسازی است.

 اکنون برآنیم در دکور ساز شو خدمات آموزشی غیرحضوری را ارائه دهیم.

دوستان گرامی

 چنانچه تمایل دارید شخصاً سیستم آشپزخانه و دکور منزلتان را با هزینه کم و حداقل ابزارآلات لازم بسازید، پیشنهاد ما استفاده از پکیج های آموزشی دکورسازشو می باشد.

 

 عزیزانی که تمایل دارند کابینت و دکورسازی را به عنوان یک شغل پردرآمد انتخاب کنند، ما این ضمانت را می کنیم که با استفاده از خدمات آموزشی دکور ساز شو، به همراه فعالیت اجرایی توسط شما ، در حداقل زمان به سطح نیروی ماهر ارتقا یابید.

 تمام تلاش ما ارائه بهترین خدمات آموزشی دکوراسیون داخلی به شما عزیزان است

چرا با دکور ساز شو همراه شویم؟

۱-در پکیچ های دکور ساز شو یراق شناسی و ابزار شناسی و ملزومات دیگر گنجانده نشده است بلکه آنها بصورت رایگان در اختیار عزیزان قرار میگیرد لذا در پکیچ های آموزشی ما ۱۰۰/آموزش اجرای را مشاهده خواهید کرد.

به عنوان مثال میتوان در مورد یکی از یراق ها (پیچ ها) به مدت ۱۵دقیقه صحبت کرد و در پکیچ گنجاند .

۲-مجری با کیفیتی خواهید شد . آنچه به شما آموزش داده میشود حاصل تجربه ۱۸سالمان است که قواعد کلی و اصول جزیی را در بر دارد لذا بر کیفیت کار و زیبایی پروژیتان می افزاید .

۳-مونتاژ و نصب و اصول و قواعد کلی در تمامی پروژه ها یکسان میباشد اما بر اساس طرح دلخواه شما , ما محیط و نیاز شما را مد نظر قرار داده آموزش گام به گام اجرای پروژیتان را تقدیم می کنیم .

۴-آموزشهای رایگان دکور ساز شو علاوه بر افزایش آگاهیتان اطلاعات لازمه برای حفظ و نگهداری ملزومات MDF ای را به شما ارایه می دهد به عنوان مثال درب ها بعد از مدت زمانی از رگلاژ خارج میشوند برای این امر آموزش تنظیم درب ها ارایه شده است .

۵- آموزشهای رایگان و غیر رایگان دکور ساز شو علاوه بر آنکه قشر شاغل به دکور سازی و کابینت را شامل میشود جوانان و دانشجویانی که نیاز به اشتغال دارند ، عروس و دامادهای که خواهان کاهش هزینه هایشان هستند و تمامی افرادی که علاقمندند به اجرای کار دکور سازی منزلشان را در بر می گیرد . آنچه اهمیت دارد اینست که شما بهترین آموزشها را دریافت کنید و هزینه هایتان را کاهش دهید .

۶- بنده حدود ۱ سال شاگردی کردم که در طول این یکسال ۲۰/ از زمان کلی صرف آموزش بنده شد و چنانچه در آن زمان محصول آموزشی و کاربردی مشاهده می کردم حتما از آن بهره مند می شدم حتی اگر هزینه آن تمام حقوق یک ماهم میشد چرا که سبب افزایش یادگیری و کاهش زمان شاگردیم میشد پس در نتیجه بنده زودتر مستقل شده و درآمدم را افزایش می دادم پیشنهاد ما به شما این است که با سرمایه گذاری اندکی یادگیریتان و درآمدتان را افزایش و مدت زمان شاگردیتان را کاهش دهید.

 

تلگرام دکورسازشو
آپارات دکورسازشو
اینستاگرام دکورسازشو

تیم ما دارای 18 سال تجربه و سابقه کاری در بخش تخصصی کابینت و دکورسازی است.

 اکنون برآنیم در دکور ساز شو خدمات آموزشی غیرحضوری را ارائه دهیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به دکورسازشو می‌باشد

Copyright © {2017} Decorsazshow.com All Rights Reserved

Design by SEPANJ